Bemerterapie

BEMERTERAPIE PRAHA - PRINCIP

Bemerterapie využívá indukční magnetické pole k rozšíření kapilár v tkáních a to i hluboko v těle. Kyslík a živiny se tak dostanou k svalům, kloubům, vnitřním orgánům.

Bemerterapie podpoří regenerační samoléčivou schopnost těla, zlepšuje se metabolismus buněk a zpomaluje stárnutí. Bemerterapie aktivuje mikrocirkulaci těla a zlepšuje tok lymfy. Výborně doplní lymfatickou terapii a detoxikační postupy

BEMERTERAPIE PRAHA - ÚČINKY

Bemerterapie dodáním kyslíku a živin do tkání vede k uvolnění svalových spasmů, zlepší výživu kloubů a jejich regeneraci po úrazech a po zvýšené fyzické námaze.

Při migrenách a bolestech hlavy bemerterapie může ulevit po 2-3 aplikacích. 

Uvolnění a výživa tkání působí nejen na pohybový systém, bemerterapie podporuje uvolnění spasmů močového systému, dechového systému, zažívacích orgánů.

Bemerterapie tak může ulevit i u bolestí vznikající v souvislosti s močovými kameny, žlučníkovými kameny, u astmatických obtíží.

Chcete-li se objednat na BEMERTERAPIE napište nám na email :mudr.kacinetzova@gmail.com

BEMERTERAPIE PRAHA:  cena za ošetření je 150Kč, 5 sezení 500Kč

BEMERTERAPIE PRAHA - LÉČBA BOLESTIVÝCH STAVŮ

- akutních bolestí zad a kloubů, kdy se pacienta nedá "ani šáhnout", i jedna aplikace může vést k velké úlevě

- před a po sportovních výkonech k rychlejší regeneraci těla

- tenisový loket akutní i chronické stavy

- dlouhodobé působení zlepšuje dýchání u astmatiků a dechových problémů

- zlepšuje hojení ran po operacích

- při opakovaných aplikacích vede ke zmenšení obtíží u neuropatií

- zlepšuje funkci imunitního systému

BEMERTERAPIE PRAHA - KONTRAINDIKACE

Bemerterapie se nepoužívá po transplantacích orgánů, kdy pacient užívá léky blokující imunitní systém, protože bemerterapie naopak imunitu stimuluje

BEMERTERAPIE PRAHA - TĚHOTENSTVÍ

Přestoe se bemerterapie používá při léčbě těhotných, v našem Centru ošetřujeme nastávající maminky až po ukončení prvního trimestru těhotenství. Bemerterapie pomáhá uvolnit přetížené zádové svaly a zlepší prokrvení celého těla.

BEMERTERAPIE PRAHA - ZLOMENINY V SÁDROVÉ FIXACI

Bemerterapie se dá použít k ošetření končetin v sádrových obvazech k urychlení hojení zlomenin a k zabránění atrofie svalů uvězněných v sádrovém krunýři 

BEMERTERAPIE PRAHA - ZAPŮJČENÍ PŘÍSTROJE

Při chronických onemocněních pohybového systému nebo po úrazech lze přístroj zapůjčit a používat denně. Bemerterapie má zabudovaný noční program, kdy během spánku dochází k léčbě a pacientovi odpadá docházení na terapie. Každodenní použití bemerterapie urychlí regeneraci sportovců po fyzických výkonech.

Po složení kauce lze přístroj zapůjčit za měsíční pronájem. Máte-li zájem o pronájem bemerterapie kontaktujte nás na email:mudr.kacinetzova@gmail.com

Bemerterapie - lze použít k léčbě autoimunitních revmatických chorob jako je Bechtěrevova choroba, revmatoidní artritida, psoriatická artritida.

Novinky
Pilates srpen 2019

čtvrtek 9.00, pátek 10.00, cena 150,-Kč, přihlášky formou sms na tel 604 358 244

12.08.2019
objednání na CHIROPRAXI

MUDr. Kačinetzová nyní nepřijímá nové pacienty k chiropraxi, pouze k aplikaci kolagenových injekcí GUNA.

20.05.2019
www.vanocebezdarku.blog.cz

Sdílejte náš blog a místo dárků věnujte svým blízkým ČAS, tu nejdražší komoditu.

14.11.2018
MUDr. Kačinetzová objednání

Objednání k chiropraxi prosím formou sms na tel. 604358244 nebo emailem na : mudr.kacinetzova@gmail.com. Pokud ordinuji, nebo jsem s klienty v tělocvičně, mám vypnutý mobil. Na PC jsem až po skončení pracovní doby. Děkuji za pochopení a trpělivost.

11.07.2018
Pohybové kurzy najdete pod TĚLOCVIČNA.

Přihlášky můžete zasílat na email kacinetzova@gmail.com, nebo přímo lektorům.

24.08.2013
Ceník procedur

Vstupní vyšetření 1500,-Kč, kontrolní vyšetření 1000,-Kč,  akupunktura 600,-Kč, aplikace kolagenové injekce GUNA  400Kč,  fyzioterapie 700-800Kč

22.05.2013