Rehabilitace Praha - cvičení, rehabilitace, masáže, pilates, pronájem tělocvičny

CENTRUM ZDRAVÉHO POHYBU je nestátní zdravotnické zařízení, které vede MUDr. Alena Kačinetzová.

Naše CENTRUM ZDRAVÉHO POHYBU  Praha, které můžete navštívit na adrese Jeremenkova 106, Praha 4, nabízí komplexní služby v oblasti rehabilitace. Součástí centra je ambulance rehabilitace a fyzikální medicíny.

Naše rehabilitační centrum zákazníkům z regionu Praha a okolí nabízí velký výběr masáží, pohybových kurzů i rehabilitační cvičení. Rehabilitační centrum neposkytuje jen služby v oblasti rehabilitace, ale také v oblastech: Akupunktura, Pilates, stepařské taneční kurzy pro děti, dospělé i seniory.

Rehabilitační centrum neuzavřelo smlouvy se zdravotními pojišťovnami.

Počet procedur a jejich délka tak není omezena, záleží na domluvě terapeuta s klientem. Pracujeme do 20.00hod, dle individuální domluvy i o víkendech. Terapie je hrazena v hotovosti přímo terapeutovi. Ceny smluvní - viz ceník.

Naše Centrum nabízí pomoc především těm klientům, kteří se aktivně chtějí podílet na změně svého životního stylu.

Rehabilitace Praha, rehabilitační centrum: chiropraxe, rehabilitace, akupunktura, pronájem tělocvičny 

Rehabilitační centrum pečuje o klienty, kteří chtějí změnit svůj životní styl a aktivně se podílet na prevenci i léčbě obtíží pohybového aparátu a snižovat riziko civilizačních kardiovaskulárních chorob. Navštěvují nás zejména klienti z regionu Praha. Pro ženy, které chtějí dbát také na svůj zevnějšek, nabízíme jedinečná ošetření obličeje i problémových partií hýždí a stehen a suchou medicinální pedikúru.


Chiropraxe - rehabilitace Praha, cvičení Praha

Chiropraxe, kterou se naše Centrum zdravého pohybu Praha zabývá, je léčebná disciplína rehabilitace, která se zaměřuje na diagnostiku, léčbu a prevenci mechanických problémů pohybového ústrojí. V rámci této rehabilitace je kladen důraz na uvolnění stažených svalů omezujících kloubní pohyblivost. Zdravotní cvičení navazuje na ošetření chiropraxe a je vedeno zkušenými terapeuty.


Rehabilitace - rehabilitace Praha, cvičení Praha – cvičení proti bolesti zad atd.

Rehabilitační centrum nabízí velký výběr masáží, pohybových kurzů i rehabilitační cvičení. Při vzniku bolestí zad a kloubů najdete ošetření chiropraxe  v ambulanci rehabilitace. Připravujeme také individuální cvičení proti bolesti zad. Rehabilitace může léčit nejen bolesti páteře a kloubů, ale také stavy po úrazech a po operacích pohybového aparátu. Rehabilitace a chiropraxe pomáhá při potížích z přetížení pohybového aparátu (tenisový loket, bolesti hlavy při práci na PC, bolesti šíje). Rehabilitace pomáhá i při poruchách menstruace, funkční sterilitě, psychickém přetížení, při poruchách spánku.


Akupunktura Praha - rehabilitace Praha, cvičení Praha – rehabilitační cvičení

Akupunktura je jednou z léčebných metod ambulance rehabilitace. Akupunktura je vhodná u bolestí zad, kloubů, únavě, psychickém přetížení, menstruačních problémech a bolestech hlavy. Akupunktura je používaná u klientů, kteří nechtějí užívat prášky na bolesti, na spaní, na psychiku. Akupunktura je bezpečná léčebná metoda používaná tisíce let.

Mezi další metody rehabilitace patří zmíněná chiropraxe, dále masáže, zdravotně zaměřená cvičení (relaxační cvičení, cvičení Pilates, cvičení Čchi-kung). Nabízíme také rehabilitační cvičení s fyzioterapeutem. vhodné i pro klienty s výhřezem meziobratlové ploténky. Fyzioterapeut naší rehabilitace vám může připravit také individuální hodiny cvičení zaměřené na vaše problémy.


Rehabilitace Praha – masáže Praha - reflexní, lymfatické, čínské a další masáže

Zaměřujeme se také na masáže. Ve městě Praha nabízíme reflexní masáže, lymfatické masáže, akupresurní masáže, také masáže pro nastávající maminky. Masáže jsou velmi oblíbeny. Námi nabízené masáže jsou plně profesionální. Masáže, které naše rehabilitační centrum Praha nabízí, vám mohou pomoci od bolesti. Pokud máte zájem o reflexní masáže, lymfatické masáže, akupresurní či další masáže, případně o další služby, které naše rehabilitační centrum nabízí, kontaktujte nás. email: kacinetzova@gmail.com

PRONÁJEM TĚLOCVIČNY  -  PRAHA 4: 57m2, zrcadla, podložky, dopoledne a víkendy 250Kč/hod, 15.-19.00 350Kč/hod

Novinky

každé pondělí Lenka Peslova 776 202 138

Více zde »
16.10.2017

Jana Šrámová tel. 724 009 334

Více zde »
16.10.2017
Chiropraktik - kontakt

MUDr. Alena Kačinetzová tel. 604 358 244 kacinetzova@gmail.com

13.07.2016
Pohybové kurzy od září 2017 najdete pod TĚLOCVIČNA.

Přihlášky můžete zasílat na email kacinetzova@gmail.com, nebo přímo lektorům.

24.08.2013
Ceník procedur

Vstupní vyšetření 1000,-Kč, registrační poplatek 500,-Kč, kontrolní vyšetření 800,-Kč, akupunktura 600,-Kč., akupunktura na hubnutí 300,-Kč, aplikace kolagenové injekce GUNA   300Kč fyzioterapie 700-800Kč 60min

22.05.2013