Rehabilitace Praha - cvičení, rehabilitace, masáže, pilates, pronájem tělocvičny

CENTRUM ZDRAVÉHO POHYBU

Jeremenkova 106, Praha 4,

 nestátní zdravotnické zařízení, které vede

 MUDr. Alena Kačinetzová

email: mudr.kacinetzova@gmail.com

 mobil 604 35 82 44

 TĚLOCVIČNA JE UZAVŘENA.

Můžete se přihlásit na náše on-line cvičení přes aplikaci ZOOM.  Cvičení vychází z Pilates a rehabilitačních cviků, vede k rozproudění energie i lymfy, zlepšuje pohyblivost kloubů a páteře.Cvičíme každé pondělí a středu od 9.00, čtvrtek od 17.30. Nainstalujte do počítače nebo do telefonu ZOOM a pošlete emailovou adresu, na kterou máme zaslat pozvánku na: mudr.kacinetzova@gmail.com. Cena 125,-Kč/lekci. 

Jsem rehabilitační lékař se 2 atestacemi a s 25ti letou praxí. Pracovala jsem na revmatologickém odd. ve Fakultní Thomayerově nemocnici, jako vedoucí lékař denního stacionáře na soukromé klinice MONADA prim. MUDr. J. Marka a v pražském IKEMu jako konziliární lékař v oboru rehabilitace.

 Věnuji se nejen chiropraktickému ošetření páteře a akupunktuře,  společně s klientem hledáme příčiny jeho obtíží. Ráda pracuji s lidmi, kteří se na svém uzdravení chtějí aktivně podílet a jsou ochotni změnit svůj život. Věřím, že se změnou myšlení a stylu života přichází i změna zdravotního stavu.

Přijímám k terapii klienty, kterým byla doporučena endoprotéza kyčle nebo kolene. Váš stav se naší společnou prací může zlepšit natolik, že operaci nebudete potřebovat. V případě, že bude operace nevyhnutelná, budete na ni připraveni. "Těžko na cvičisti, lehko na pooperačním".

Používám tyto podpůrné léčebné metody - kolagenové injekce GUNA MD,  zdravotní Pilates, akupunktura.

Zdravotní Pilates s lékařem - v současné době probíhá formou on-line cvičení přes ZOOM, vždy pondělí a středa v 9.30 a ve čtvrtek v 17.30. Ke cvičení je potřeba ručník a overball nebo malý polštářek. Prosím o přihlášení na email: mudr.kacinetzova@gmail.com.

TERAPEUTÉ:

                 

                  Lenka Králová - fyzioterapie dětí a dospělých,  Vojtova metoda 

                  Mgr. Eliška Vrátná - fyzioterapie, tel. 774 549 214

                  Mgr. Robert Charvát - fyzioterapie, tel. 731 409 513

                  Ing. Lenka Langrová - tradiční čínská medicína, masáže, tel. 732 215 517

                  Ing. Eva Paskerová - joga, tradiční čínská medicína, tel. 725 704 987

                  Libuše Majznerová - joga  tel. 602 471 149

                  Mgr. Iva Fričarová - joga, tel.. 732 158 898

                  Petra Pavlíková - joga, tel. 775 997 701

                  Jakub Berdych - výživový poradce, zdravé hubnutí, detoxikace, Aloer vera, kolostrum,  tel. 604 804 040

K terapii pomocí bemerterapie a kolagenové injekce GUNA se lze objednat na email: mudr.kacinetzova@gmail.com nebo formou sms na tel. 604 358 244 

 V ČEKÁRNĚ ORDINACE JSEM ZŘÍDILA PODPISOVÉ MÍSTO PETICE  -  STOP PETARDÁM (nyní z hygienických důvodů archy odstraněny)

Ráda bych požádala všechny, co čtou tento web, aby se zamysleli, zda musí kupovat dárky pod stromeček, vyrábět tak další odpadky a zda by mohli oslavit SILVESTRA BEZ OHŇOSTROJE. Na sociálních sítích najdete mnoho vysvětlení, jak ohňostroje a vůbec zábavní pyrotechnika je zdrojem utrpení mnoha zvířat a poškozuje již tak vyčerpanou planetu.

Rehabilitační centrum neuzavřelo smlouvy se zdravotními pojišťovnami.

Počet procedur a jejich délka tak není omezena, záleží na domluvě terapeuta s klientem. Pracujeme do 20.00hod, dle individuální domluvy i o víkendech. Terapie je hrazena přímo terapeutovi. Ceny smluvní - viz ceník.

TERAPIE U MUDR. ALENY KAČINETZOVÉ  lze hradit také převodem NA FIREMNÍ ÚČET:

ČÍSLO ÚČTU: 28 00 260 192/2010

Naše rehabilitační centrum zákazníkům z regionu Praha a okolí nabízí velký výběr masáží, pohybových kurzů i rehabilitační cvičení. Rehabilitační centrum neposkytuje jen služby v oblasti rehabilitace, ale také v oblastech: Akupunktura, Pilates, Bemerterapie, kolagenové injekce Guna,

Rehabilitace Praha, rehabilitační centrum: chiropraxe, rehabilitace, akupunktura, joga, či kung, pronájem tělocvičny , GUNA kolagenové injekce, BEMERTERAPIE vhodné i pro těhotné 

Rehabilitační centrum pečuje o klienty, kteří chtějí změnit svůj životní styl a aktivně se podílet na prevenci i léčbě obtíží pohybového aparátu. Navštěvují nás zejména klienti z regionu Praha. Nejvíce žádaná je chiropraxe, akupunktura, Pilates, joga. bemerterapie jako prevence úrazů před sportovním výkonem


Chiropraxe Praha - rehabilitace Praha, cvičení Praha

Chiropraxe, kterou se naše Centrum zdravého pohybu Praha zabývá, je léčebná disciplína rehabilitace, která se zaměřuje na diagnostiku, léčbu a prevenci mechanických problémů pohybového ústrojí. V rámci této rehabilitace je kladen důraz na uvolnění stažených svalů omezujících kloubní pohyblivost. Zdravotní cvičení navazuje na ošetření chiropraxe a je vedeno zkušenými terapeuty.


Rehabilitace - rehabilitace Praha, cvičení Praha – cvičení proti bolesti zad, chiropraxe Praha 

Rehabilitační centrum nabízí velký výběr masáží, pohybových kurzů i rehabilitační cvičení. Při vzniku bolestí zad a kloubů najdete ošetření chiropraxe  v ambulanci rehabilitace. Připravujeme také individuální cvičení proti bolesti zad. Rehabilitace (chiropraxe)  může léčit nejen bolesti páteře a kloubů, ale také stavy po úrazech a po operacích pohybového aparátu. Rehabilitace a chiropraxe pomáhá při potížích z přetížení pohybového aparátu (tenisový loket, bolesti hlavy při práci na PC, bolesti šíje). Rehabilitace pomáhá i při poruchách menstruace, funkční sterilitě, psychickém přetížení, při poruchách spánku.

Akupunktura - akupunkturní ošetření při bolestech zad, kloubů, hubnutí, stres, Praha

Akupunktura je jednou z léčebných metod ambulance rehabilitace.

Akupunktura je vhodná u

  • bolestí zad, kloubů,
  • nadměrné únavě
  • při psychickém přetížení,
  • při menstruačních problémech
  • u tenisových loktů z přetížení
  • bolestech hlavy způsobené krční páteří nebo psychickou tensí
  • lze jí použít jako podpornou metodu hubnutí a detoxikace
  • akupunktura speciálními tenkými jehlami funguje jako facelift bez botulotoxinu

Akupunktura je používaná u klientů, kteří nechtějí užívat prášky na bolesti, na spaní, na psychiku. Akupunktura je bezpečná léčebná metoda používaná tisíce let. Akupunktura je výborným doplňkem chiropraxe, po uvolnění svalů a kloubů rozhýbe životní energii meridiánů.

Mezi další metody rehabilitace patří zmíněná chiropraxe, dále masáže, zdravotně zaměřená cvičení (relaxační cvičení, cvičení Pilates, jóga). Nabízíme také rehabilitační cvičení s fyzioterapeutem. vhodné i pro klienty s výhřezem meziobratlové ploténky.

akupunktura Praha, rehabilitace Praha, chiropraxe Praha,  Těl - Pilates


Rehabilitace Praha – masáže Praha - reflexní, lymfatické, čínské a další masáže, masáže pro těhotné

Zaměřujeme se také na masáže. Ve městě Praha nabízíme reflexní masáže, lymfatické masáže, akupresurní masáže, také masáže pro nastávající maminky. Masáže jsou velmi oblíbeny. Námi nabízené masáže jsou plně profesionální. Masáže, které naše rehabilitační centrum Praha nabízí, vám mohou pomoci od bolesti. Pokud máte zájem o reflexní masáže, lymfatické masáže, akupresurní či další masáže,  kontaktujte nás. email: kacinetzova@gmail.com

Akupunktura Praha, rehabilitace Praha, chiropraxe Praha, kurzy: Pilates, joga, či kung, kolagenové injekce GUNA, bemerterapie

PRONÁJEM ORDINACE PRO LÉKAŘE, CHIROPRAXE, FYZIOTERAPIE, KOSMETIKA

Pronájem ordinace pro fyzioterapii Praha 4 - můžete si u nás pronajmout ordinaci pro rehabilitačního lékaře, fyzioterapeuta, maséra, lze i jednotlivé hodiny, pokud máte klienty, kteří upřednosťnují individuální přístup a pracoviště s minimem kontaktů v současné epidemiologické situaci, před budovou je parkoviště s parkovným 30,-Kč/hod.

Jóga Praha - hathajóga Praha - anandajóga Praha

V našem Centru nabízíme kurzy jóga pro všechny, ať jsou začátečníci nebo pokročilí. Součástí kurzu Jóga je i relaxace a nácvik dýchání. Jóga zlepší nejen vaší kondici, ale i soustředění a vnitřní vyrovnanost. Rozpis kurzů jóga Praha pod TĚLOCVIČNA.

PRONÁJEM TĚLOCVIČNY  -  PRAHA 4: 57m2, zrcadla, dopoledne a víkendy 250Kč/hod, 15.-19.00 350Kč/hod

Jóga Praha, Pilates Praha, Pilates pro seniory Praha, jóga pro začátečníky Praha, jóga pro pokročilé Praha, anandajóga Praha, hatha jóga Praha,

chiropraxe Praha, rehabilitace Praha, kolagenové injekce Praha, kolagenové injekce GUNA Praha, akupunktura Praha

Novinky
Pohybové kurzy najdete pod TĚLOCVIČNA.

Přihlášky na jednotlivé kurzy na email: kacinetzova@gmail.com nebo přímo na uvedené kontakty lektorů.

24.08.2013
Ceník procedur

Vstupní vyšetření 1500,-Kč, kontrolní vyšetření 1000,-Kč,  akupunktura 600,-Kč, aplikace kolagenové injekce GUNA  400Kč,  fyzioterapie 700-800Kč

22.05.2013