Rehabilitace Praha, cvičení Praha – rehabilitace, masáže, břišní tance, Pilates

V oboru rehabilitace u nás působí

MUDr. Alena Kačinetzová: rehabilitace, chiropraxe Praha

MUDr. Alena Kačinetzová nar. v Karlových Varech 16.6.1965 ve znamení Blíženců a v roce Hada.

     Po ukončení studia na fakultě všeobecného lékařství Univerzity Karlovy Praha složila 1. atestaci z interního lékařství a 2. atestaci z rehabilitace a fyzikální medicíny, absolvovala kurzy rehabilitace a myoskeletální medicíny, kde získala Osvědčení k provádění myoskeletálních výkonů v oboru rehabilitace.

      Praxi z rehabilitace  a chiropraxe získala na oddělení  revmatologie a rehabilitace Fakultní Thomayerovy nemocnice Praha, na soukromé Klinice komplexní rehabilitace MONADA Praha, kde pracovala jako vedoucí lékař denního stacionáře rehabilitace. Tři roky působila v IKEMu Praha jako ambulantní lékař rehabilitace a jako konziliární lékař rehabilitace pro kliniky IKEM Praha. Akupunktura byla součástí rehabilitace u prim. MUDr. Jiřího Marka, navštěvovala přednášky akupunktura čínských profesorů v Praze organizované Sinobiologickou společností. Zkoušku - akupunktura složila v Institutu pro postgraduální vzdělávání lékařů a farmaceutů.

      Vede kurzy rehabilitace a cvičení pro seniory a klienty s bolestmi zad a kloubů ve Sportovním klubu Oaza, kde založila rehabilitační centrum. Je lektorem Pilates a má certifikát lektora stepu MŠMT.

Svým klientům nabízí služby nejen z oblasti klasické rehabilitace, chiropraxe , ale také alternativní medicíny, věnuje se psychosomatickým příčinám chronických bolestí zad a kloubů.

Žije na venkově v ulici K Lesu,  má syny Lukáše a Tomáše, vnuka Martina,  psa Máju, kočku Miu,  želvu Ferdinanda, kačera Donalda, kachnu Daisy, kohouta a plný dvorek slepiček :-)

tel. 604 35 82 44 email:mudr.kacinetzova@gmail.com

Vstupní vyšetření: 1500Kč, kontrolní vyšetření 1000Kč


Certifikáty a osvědčení

Highslide JS

Mgr. Jakub Kozel

Studoval fyzioterapii na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy (Bc) a Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy (Mgr). Po studiu pracovat ve FN v Motole a současně spolupracoval s českou repzentací skoků na lyžích. Následně strávil tři roky ve Velké Británii, kde pracoval jako fyzioterapeut a kde absolvoval další postgraduální kurzy. V Londýně absolvoval kurzy - Cognitive functional therapy, Graded motor imagery, mezi další absolvované kurzy patří Mulligan Concept, tejping, senzomotorická stimulace.

cena konzultace 800-1000Kč

Specializuje se na chronické bolestivé stavy pohybového aparátu, na komplexní řešení obtíží, dále spolupracuje se sportovci.

Novinky
www.vanocebezdarku.blog.cz

Sdílejte náš blog a místo dárků věnujte svým blízkým ČAS, tu nejdražší komoditu.

14.11.2018
MUDr. Kačinetzová objednání

Objednání k chiropraxi prosím formou sms na tel. 604358244 nebo emailem na : mudr.kacinetzova@gmail.com. Pokud ordinuji, nebo jsem s klienty v tělocvičně, mám vypnutý mobil. Na PC jsem až po skončení pracovní doby. Děkuji za pochopení a trpělivost. Akutní stavy ošetřuje také kolega Mgr. Jakub Kozel - tel. 723 727 760. Ordinuje vždy v pondělí a ve středu až do 20.00

11.07.2018
Mgr. Jakub Kozel, fyzioterapie

tel. 723 727 760, email: jakub.kozel@outlook.com, www.nexusfyzio.cz, ordinace pondělí 8.00-20.00 a středa14.00-20.00

06.02.2018
Pohybové kurzy najdete pod TĚLOCVIČNA.

Přihlášky můžete zasílat na email kacinetzova@gmail.com, nebo přímo lektorům.

24.08.2013
Ceník procedur

Vstupní vyšetření 1500,-Kč, kontrolní vyšetření 1000,-Kč,  akupunktura 600,-Kč, aplikace kolagenové injekce GUNA  300Kč,  fyzioterapie 700-800Kč

22.05.2013